Vakmanschap verdient aandacht
Vakmensen in de installatietechniek maken het verschil. Hun kennis bepaalt de kwaliteit van elke installatie, de veiligheid op de werkvloer en de tevredenheid van klanten. Maar de branche staat niet stil. Door de energietransitie, nieuwe technieken en veranderende wet- en regelgeving veroudert vakkennis sneller dan ooit.
Daarom loont het om te blijven investeren in kennis. Of je nu je team wilt versterken of zelf verder wilt groeien in je vak: met de juiste opleiding blijf je bij.
- Bijblijven: je team werkt met de nieuwste technieken en normen.
- Gecertificeerd werken: je voldoet aan de eisen van opdrachtgevers en wetgeving.
- Veilig werken: minder risico’s en incidenten op de werkvloer.
- Medewerkers behouden: wie investeert in ontwikkeling, houdt goede mensen langer vast.
- Meer opdrachten aannemen: nieuwe kennis opent de deur naar nieuwe markten, zoals duurzame installaties.
Bel mij
Aangenaam, ik ben Jeroen Janssen, accountmanager voor de installatiebranche. Heb je een vraag over het opleiden van je medewerkers? Bel mij gerust via 06 38 91 37 77 of stuur me een mailtje.
Jeroen Janssen
Maak kennis met ROVC
Al meer dan 50 jaar helpt ROVC technische bedrijven hun vakmensen verder te brengen. Jaarlijks volgen ruim 20.000 cursisten een training bij ons, van monteur tot engineer. Dat maakt ons een van dé grootste technische opleiders van Nederland.
Onze trainers komen uit de praktijk. Ze weten wat er op de werkvloer speelt en vertalen nieuwe technieken en normen naar kennis die je medewerkers de volgende dag kunnen toepassen.
Koudemiddelen
Van veilig werken met F-gassen tot het toepassen van natuurlijke koudemiddelen: kennis van koudemiddelen is essentieel voor betrouwbare en toekomstbestendige koel- en klimaatsystemen. Met de praktijkgerichte cursussen koudemiddelen van ROVC ontwikkelen medewerkers kennis en vaardigheden die direct toepasbaar zijn bij installatie, onderhoud en het oplossen van storingen.
Een greep uit ons koudemiddelen/f-gassen aanbod:
- F-gassen certificaat A1
- F-gassen certificaat A2
- F-gassen certificaat B (CO₂)
- F-gassen C-certificaat (Ammoniak)
- Aanvulling F-gassen A1 - koolwaterstoffen
- Verkort F-gassen A2 certificaat voor FG-2 monteurs
Keuzehulp F-gassen/Natuurlijke koudemiddelen
Tip: Bekijk de keuzehulp f-gassen/natuurlijke koudemiddelen in de installatie als je meer hulp nodig hebt welke cursus het beste past bij jouw medewerkers.
Altijd een locatie in de buurt
ROVC heeft meer dan 40 cursuslocaties door het hele land. De praktijkdagen vinden plaats in onze eigen TechCenters, met realistische en merkonafhankelijke installaties.
Liever op je eigen locatie? Met mobiele practicuminstallaties verzorgen we trainingen ook incompany.