Cursus
ATEX Reparatie en Revisie Materieel (Ex 005)
Op mbo 3
Diverse startdata
Op 3 locaties in Nederland
Vanaf 2 dagen
€ 1.090,- excl. btw
ROVC
Op mbo 3
Diverse startdata
Op 3 locaties in Nederland
Vanaf 2 dagen
€ 1.090,- excl. btw
ROVC
- Leer reparaties aan explosieveilig materieel uitvoeren volgens norm EC 60079-19.
- Voor monteurs die gecertificeerd reparaties willen uitvoeren in explosiegevaarlijke omgevingen
- Sluit de cursus af met een officieel erkend ATEX-certificaat
- Praktijkgericht en direct toepasbaar
Dit ga je doen
Voer jij reparaties en revisies uit aan apparatuur en wil jij dit ook kunnen doen voor apparatuur geschikt voor explosiegevaarlijke gebieden? Dan is deze cursus voor jou.
Nadat jij deze cursus hebt afgerond kun je gecertificeerd aan de slag en weet jij welke reparatiespecificaties gelden. Ook weet jij op een veilige wijze werkzaamheden te verricht.in een explosiegevaarlijke omgeving. Deze cursus is gebaseerd op de Ex-installatienorm EC 60079-19.
Deze cursus is inclusief examen van PBNA t.w.v. € 145,-.
- Documentatie- en registratieverplichtingen
- Gebruik en interpretatie van certificatiedocumenten
- Werkzaamheden, per beschermingswijze, aan specifieke onderdelen
- Uit te voeren testen aan gerepareerd materieel
- Verschillende cases en voorbeelden
Dit verwachten we van jou
Om deze cursus succesvol te kunnen volgen en afronden, is het nodig dat je de volgende basisvaardigheden in huis hebt:
- Kennis en ervaring op het gebied van reparatie aan apparatuur
- Mbo-2 denk- en werkniveau
Afronding en resultaat
De training ATEX Reparatie en Revisie Materieel (Ex 005) sluit je af met een examen van PBNA. Deze zit inbegrepen in de training. Bij een positief eindresultaat ontvang je een bedrijfserkend diploma.
- Kies een examenlocatie en -tijd die jou het beste uitkomt
- Je ontvangt een vouchercode om je in te schrijven
Boek je cursus
Docenten uit de praktijk
Wij werken uitsluitend met topdocenten uit de praktijk, die weten hoe het er ‘in het echt’ aan toe gaat. Wij hebben een duidelijke visie: cursussen en opleidingen aanbieden voor en door het bedrijfsleven. Dit betekent geen overbodige informatie, alleen leren wat nodig is en de theorie staat altijd in dienst van de praktijk. Hier zetten onze docenten zich 100% voor in.
Volledig ontzorgd met onze all-in service
Lesmateriaal
De prijs van de opleiding is inclusief lesmateriaal.Praktijk
Opleiden vanuit de praktijk staat centraal. Van praktijkcases in de les tot sleutelen aan echte installaties.Catering
Catering is inbegrepen bij jouw lesdag. Je komt dus niet voor onverwachte kosten te staan.Afronding
Jouw cursus, vak- of schakelopleiding wordt afgesloten met een bewijs van deelname, certificaat of diploma.
Persoonlijk advies nodig?
Voor inhoudelijk advies over een geschikte (vervolg)cursus of opleiding, kun je bij ons, Rob of Valentin, terecht.
Heb je een vraag over:
- de inhoud van een cursus of vak- of schakelopleiding?
- jouw voorkennis?
- eisen die aan een functie worden gesteld?
- jouw ambities en daarbij passende ROVC-cursussen of een ontwikkeladvies?
Wij helpen je graag! Ons advies is gratis. Bel naar 0318 - 698 697 of mail naar studieadvies@rovc.nl. Wij maken ons sterk voor een persoonlijk passend opleidingsadvies.