Gradus
Naam: Gradus Xhofleer
Functie: Operator
Bedrijf: Sundisc BV
Cursus: Technisch operator
Wat was voor jou de aanleiding om de opleiding ‘Technisch operator’ te gaan volgen?
“Ik werk ruim 7,5 jaar bij Sundisc en ben er gestart als operator. Ondertussen ben ik doorgegroeid naar een functie waar ik leiding geef aan 4 operators. Tijdens mijn werk merkte ik dat ik meer technische kennis kon gebruiken. Ook wil ik graag zelf storingen aan de lijn leren oplossen.
Kan je de geleerde stof al toepassen in je huidige functie?
“De opleiding heeft erg veel praktijkopdrachten die je op je werkplek moest uitvoeren. Omdat ik op mijn eigen werkplek oefende leerde ik al snel mijn eigen lijn beter kennen.”
Wat zijn de voordelen van het volgen van cursussen via ROVC?
“Persoonlijk vind ik het een voordeel dat de docenten uit de praktijk komen. Ze weten wat het werk inhoud en kunnen lesstof verduidelijken met verhalen uit hun werk. Van wat zij hebben ervaren kan ik weer leren!”
Wat vind je van deze cursus?
“De cursus duurde bijna 2 jaar. Hoewel je ontzettend veel leert tijdens deze periode was het soms ook best zwaar. Je hebt bijna elke week les en daar moet je wel rekening mee houden in je privéleven. Maar uiteindelijk is het alle moeite en inspanning waard!”
Voor meer informatie over één van onze Technisch operator cursussen: